Senioři

Zajímá vás, jaké akce se konají ve vašem okolí? Více informací o aktuálním dění a novinkách, zajímavé články a odkazy naleznete níže.

Informace o dostupné péči pro seniory naleznete v menu v pravé horní části stránky. Konec letošního roku je v Pardubickém kraji ve znamení akcí pro seniory. Kromě tradičního Dne seniorů v Pardubicích se v říjnu, listopadu a prosinci uskuteční série akcí po celém regionu. Více informací, podrobný program a místo konání naleznete zde.

V rámci roku pro zdraví se můžete bezplatně zúčastnit také série workshopů Škola zdraví pro seniory. V průběhu října a listopadu se uskuteční workshopy ve čtyřech městech Pardubického kraje. Více informací naleznete v níže přiložené pozvánce nebo zde.
Jste Skvělá, Elegantní, Nápaditá, Zvídavá, Aktivní a navrch babička alespoň jednoho vnoučete? Potom jste SENZA babča. Soutěž s tímto názvem se koná každý rok a letos se můžete hlásit do 12. 10. 2019. Na stránkách www.senzababca.cz najdete i další informace, např. o možnosti členství a dění v klubu SENZAbabča nebo o akcí určených nejen členám klubu, ale i široké veřejnosti. 
 
Každá změna je náročná. Nebojte se proto požádat o pomocnou ruku v podobě psychoterapeutické pomoci.