Stopem se psem v Asii


Stopem se psem v Asii, čtvrtek 21. března 2024

Oblíbenou součástí projektu Komunita pro komunitu jsou také cestovatelské besedy. Ta další bude v režii Slávka Krále, cestovatele z lokality Místní akční skupiny (MAS) Regionu Kunětické hory.

Stopem se psem v Asii

dašickém kulturním domě bude Slávek Král vyprávět ve čtvrtek 21. března 2024 od 17 hodin o tom, jaké to bylo stopem se psem v Asii. „Šlo o 33 tisíc kilometrů dlouhou procházku se psem po 19 státech euroasijského kontinentu. Slávek a fenka Corey vyrazili stopem do Japonska. Ve Vladivostoku je nepustili na trajekt, a tak skončili ve Střední Asii. Vznikl z toho příběh, u něhož nebudete věřit, co všechno se může pokazit,“ nastínila Barbora Jouzová.

Přihlásit na tuto akci se můžete do pondělí 18. března 2024 na e-mailu jouzova@konep.cz či mobilu 775 877 857.

Smyslem projektu je stmelovat rodiny

Projekt Komunita pro komunitu je projekt Místní akční skupiny (MAS) Regionu Kunětické hory. Jeho hlavním smyslem je stmelovat rodiny, podporovat opomíjené skupiny obyvatel, aby si mohly užívat aktivního důstojného života ve společnosti a také zamezit odlivu lidí z venkova do měst,“ sdělil předseda MAS Regionu Kunětické hory Jozef Petrenec.

Projekt podpořila Evropská unie

Projekt Komunita pro komunitu je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost plus. Má dva klíčové partnery. Těmi jsou spolek Zdraví a sportovní aktivity a Koalice nevládek Pardubicka (KONEP).

V režii KONEPu je komunitní a mezigenerační spolupráce a dobrovolnictví,“ doplnila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) Jana Machová, jež je zároveň komunitní pracovnicí v projektu Komunita pro komunitu.

Detaily

21

Březen

17:00 - 19:00