Jarní výstava v pardubickém Domě techniky. V hlavní roli žena

A je tu jaro! Chcete si koupit něco hezkého na sebe? Zajímá vás přírodní kosmetika či originální šperky a dekorace? Rozhodli jste se konečně zhubnout, změnit image či se dozvědět, co je automatická kresba a zúčastnit se workshopu?

Pak se zastavte ve čtvrtek 21. a v pátek 22. března 2024 v pardubickém Domě techniky, vedle Východočeského divadla, kde se od 10 do 18 hodin koná tradiční východočeská výstava ŽENA + JARO aktivně 2024.

Těšte se na 50 firem z celé republiky!

Na co se můžete těšit? Na 50 firem z celé republiky se sortimentem módních oděvů, kreativních doplňků, dekorací, šperků, kosmetiky i výrobků zdravého životního stylu.

Čeká vás bohatý doprovodný program: odborné přednášky a workshopy po celé dva dny. Mezi ty zajímavé patří například mateřská síla v nás, jak žít bez stresu, posílení imunity, jídelníček a věk, jak sestavit šatník pro plnoštíhlé ženy, ale i to, jak se zbavit přetížení, relaxace při hudbě či jak si vytvořit prostor pro sebe.

Výživová poradna i ukázky péče o pleť a líčení

Zaujmout vás mohou i ukázky péče o pleť a líčení, výživová poradna, ale i témata psychologie či zdravého životního stylu.

Přijďte podpořit české výrobce, levně nakoupit a dobře se pobavit!

Vstup na výstavu i doprovodný program je ZDARMA.