Plné hnízdo z Pardubického kraje: Babičkování může být koníček

Dvanáctý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Pardubického kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 3. června 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:00 hodin.

Vzdát se v životě nemusíte

Z Pardubického kraje režisérka Linda Kallistová Jablonská přinesla díl plný naděje o tom, že babičky mají v našich životech pořád důležité místo a že babičkování může být dokonce koníček. O tom, že vzdát se v životě nemusíte, i když poprvé ve svých očích selžete na plné čáře. Ale také o tom, že být sourozenci vůbec neznamená být stejní. Podíváme se rovněž na místo, kam běžně nikdo jen tak dobrovolně nezabloudí a ven se zas jen tak nedostane, i kdyby chtěl…

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kde najdete bližší informace o pěstounství? 

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.