Senioři slavili svůj svátek s Pardubickým krajem

Palác Pardubice zaplnily stovky seniorů. Obchodní centrum hostilo další ročník oblíbené akce Svátek seniorů.

Odpoledne plné hudby a dobré nálady

Pardubický kraj ve spolupráci se Senior Pasy, které poskytují seniorům řadu zajímavých slev a výhod, připravil seniorům z celého kraje odpoledne plné hudby a dobré nálady. Návštěvníci, kteří na akci přijeli ze všech koutů Pardubického kraje, vytvořili skvělou atmosféru a užili si bohatý program.

Setkání působí dobře nejen na duši   

Na začátku akce je přivítal radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola: „Pardubický kraj každoročně podporuje aktivity pro seniory. Víme, že setkávání a společné trávení volného času dobře působí nejen na duši, ale i na celkový zdravotní stav lidí. Kromě toho myslíme i na ty, kteří už aktivní být nemohou a potřebují terénní péči, aby mohli zůstat ve svém domácím prostředí. Dostupnost těchto služeb je jednou z priorit Pardubického kraje,“ dodal Pavel Šotola.

Pobavil Josef Sochor i Bohuš Matuš

Následně si mohli senioři poslechnout písničky zpěváka, textaře a skladatele Josefa Sochora. O dobrou náladu se postaral muzikálový zpěvák Bohuš Matuš. Ten seniory prostřednictvím známých písní vrátil do mladých let.