V jakém žijeme vztahu? Napoví webinář

Webinář V jakém žijeme vztahu?

 

V jakém žijeme vztahu? Takový je název úvodního dílu podzimního cyklu webinářů o rodině a vztazích. Ty můžete sledovat z pohodlí domova na webu Kraj pro rodinu. Uskuteční se v úterý 19. září 2023 od 17:00 do 18:30 hodin. Lektorem bude poradce pro rodiny a manžele PhDr. Roman Miletín.

Různé druhy partnerského vztahu

Existují různé druhy partnerského vztahu. A v jakém žijete vy? Partnerství může být jako aliance, ale také jako divadlo, generační povinnost, nouzové řešení, obchod, potvrzení vlastní hodnoty, výkon, trest, pudové uspokojení.

Co vlastně ovlivňuje náš partnerský život a co nás partnerský vztah učí? Nejen o tom můžete získat nové informace. Zároveň budete mít možnost zeptat se lektora na to, co vás zajímá nebo trápí.

O čem budou webináře?

Jednotlivé webináře o rodině a vztazích jsou zaměřené na aktuální poznatky a trendy ve výchově dětí či rizikové oblasti, se kterými se naše děti setkávají. Ale také na to, jak překonat a využít krize v rodinných a partnerských vztazích. Nebo jak efektivně zvládat stres, který je nedílnou součástí našich životů.

Webináře jsou zdarma

Webináře jsou zdarma. Jejich aktuální seznam, včetně odkazů, záznamů a dalších informací k jednotlivým tématům, najdete na webu Kraj pro rodinu.