Žádáte o finanční příspěvek? Pomůže nový dotační portál


Věděli jste, že Pardubický kraj každoročně podporuje zdejší spolky, dobročinné organizace, obce a další žadatele v celé řadě dotačních programů? Většina žádostí musí být vyřízena do konce ledna. Proto neváhejte a navštivte nový dotační portál.

Vše můžete vyřídit v klidu z pohodlí domova

Na webu dotace.pardubickykraj.cz stačí zaregistrovat sebe a organizaci, kterou zastupujete (obec, spolek, TJ, apod.). Vše pak můžete vyřídit v klidu z pohodlí domova – žádné papírování a běhání na úřad, ale on-line!

„Přes cílené krajské příspěvky podporujeme obce, místní spolky, sportovní kluby i dobročinné organizace každoročně. Získání finančního příspěvku například na uspořádání koncertů, závodů či každodenní provoz však bývá podmíněno nutnou administrativou. Proto jsme spustili také webový portál, který lidem vyplnění potřebných žádostí a prohlášení velmi usnadní,“ vysvětlil radní Pardubického kraje pro regionální rozvoj Ladislav Valtr.

Žadatelé najdou vše potřebné na jednom místě

Žadatelé najdou vše potřebné na jednom místě. „Budou moci nejenom vše elektronicky vložit do našeho systému. Uvidí i postup kontroly ze strany krajského úřadu. Vše jde odevzdat elektronicky z pohodlí domova či kanceláře. Je to další krok ve využívání moderních technologií, které by lidem měly práci ulehčovat, ne přidělávat. V rámci většiny krajských dotačních programů lze žádat do konce ledna. Proto určitě navštivte web dotace.pardubickykraj.cz,“ uvedl Ladislav Valtr.