Music Bus


Music Bus, různá místa v České republice

Víte, co je to Music Bus? Jde o unikátní projekt kapely DOCTOR VICTOR. „Jedná se o netradiční mobilní hudební studio a koncertní prostor, jehož cílem je inspirovat a vzdělávat děti a mladé lidi,“ uvedl produkční projektu a zakladatel kapely DOCTOR VICTOR Vojtěch Bureš.

Spojení různých stylů, kultur i generací

Music Bus nabízí unikátní spojení různých hudebních stylů, kultur a generací. „Tím vzniká prostor nejen pro výměnu, ale i rozvoj nových kreativních idejí,“ poznamenal Vojtěch Bureš. „Žáci mají možnost nejen se učit o hudbě, ale také si vyzkoušet vytvoření vlastní nahrávky nebo vystoupení,“ dodal frontman skupiny DOCTOR VICTOR.

V hudebním autobuse je k dispozici 20 míst pro žáky, kteří již mají nějakou předchozí hudební zkušenost, jako je například hra na piano, kytaru či zpěv. „Jakýkoliv hudební nástroj je vítán,“ poznamenal Vojtěch Bureš.

Žáci se zúčastní 45minutového interaktivního workshopu, kde se seznámí s nahráváním a získají přehled o tom, jak vypadají koncerty a turné i jejich zákulisí.

Speciálně upravený autobus Crossway

Hudební autobus už se objevil v Chocni a ve Vysokém Mýtě. Právě v něm má své sídlo společnost Iveco Czech Republic, která je partnerem tohoto bohulibého projektu. „Speciálně upravený autobus Crossway objede v květnu 14 zastávek po České republice, aby inspiroval a probudil v dětech větší zájem o hudbu,“ konstatovala Iva Bursová, ředitelka lidských zdrojů Iveco Czech Republic.

Bližší informace o Music Busu je možné získat také na webové adrese www.musicbus.cz.

Jízdní řád Music Busu
🚌 13. 5. ★ POLIČKA ZŠ Masaryka
🚌 14. 5. ★ LITOMYŠL Gymnázium Aloise Jiráska
🚌 15. 5. ★ PARDUBICE ZŠ Josefa Ressla
🚌 16. 5. ★ H. KRÁLOVÉ ZŠ Sever
🚌 20. 5. ★ BRNO International School of Brno
🚌 21. 5. ★ ZLÍN ZŠ Zlín Okružní
🚌 22. 5. ★ OSTRAVA ZŠ Ostrčilova
🚌 23. 5. ★ OLOMOUC ZŠ Demlova
🚌 28. 5. ★ PLZEŇ ZŠ Plzeň Západní
🚌 29. 5. ★ KARLOVY VARY ZŠ Karlovy Vary Truhlářská
🚌 30. 5. ★ PRAHA Náplavka na Dvořákově nábřeží
🚌 31. 5. ★ DĚČÍN Husovo náměstí

 

Detaily

13

Květen

- 31

Květen

Celý den