Plné hnízdo 2 v Jihomoravském kraji


Plné hnízdo 2 v Jihomoravském kraji, pondělí 25. března 2024

Třetí díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Jihomoravského kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 25. března 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Lze pěstounstvím nakazit všechny kolem?

Lze pěstounstvím nakazit všechny kolem? Režisérka Linda Kallistová Jablonská se to vydala zjistit do malé moravské vesničky, kde každý každého zná. Na pěstouny se tu ze začátku dívali, řekněme, skrz prsty. Pokud si rádi u obrazovky zaslzíte, máte se na co těšit!

Pěstounka Jana Holubová totiž těsně před smrtí svého tatínka zjistila, že je adoptovaná. Televizní štáb zdokumentovat i její setkání s biologickou sestrou.

Pro fanoušky první řady máme velké překvapení. Pokud si vzpomínáte na maminku šesti holek Hanku Hlaváčkovou, která bojovala s rakovinou, máte šanci zjistit, „jak to bylo dál“, protože Hana a Jana jsou velké kamarádky…

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová Jablonská, Ivana Pauerová Miloševič, Adam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.

Detaily

25

Březen

22:10 - 22:40