Plné hnízdo 2 v Libereckém kraji


Plné hnízdo 2 v Libereckém kraji, pondělí 11. března 2024

Sex je těžké téma pro rodiče, natož pro pěstouny! Otec Mirek Buchar má v rodině na starost sexuální výchovu.

Jak připravit na vztahy a sex retardované dítě v pěstounské péči, když je do toho nemocné jeho biologické dítě? Zjišťovala v dalším dílu dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo Linda Kallistová Jablonská.

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Proč má Mirek Magdu v telefonu jako Sněhurku?

Proč má Mirek Magdu v telefonu uloženou jako Sněhurku? Protože, když jí potkal poprvé, opečovávala sedm trpaslíků. To už ale dávno neplatí. Ani sourozenci samotní neví úplně přesně, kolik jich vlastně doma je. I tak to ale není žádná pohádka!

Bucharovi jsou ale neuvěřitelní bojovníci, kteří zdolají každou horu, i kdyby byla postavená z hromad léků, které ještě nikdo nebere, kdy má. A jako v pohádkách i v domku s největším gaučem ve střední Evropě přijde den, kdy všichni princové chtějí potkat princeznu svého srdce a naopak. Jak ale přistupovat k lásce dětí s mentálním hendikepem? Jak vůbec přijmout, že i jim se zapalují lýtka? A jak si tohle všechno užít, a to i když jste chlap?

Druhý díl v premiéře 11. března od 22 hodin

Druhý díl druhé řady projektu se na televizních obrazovkách objeví poprvé v pondělí 11. března 2024. Premiérový díl se vysílá na ČT 1 od 22:00 hodin.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.

Detaily

11

Březen

22:00 - 22:30