Plné hnízdo 2 ze Zlínského kraje


Plné hnízdo 2 ze Zlínského kraje, pondělí 29. dubna 2024

Sedmý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Zlínského kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 29. dubna 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Na Valašsko k nadšeným folkloristům

Režisér Adam Oľha se vydal na Valašsko k nadšeným folkloristům Valům. Pavel a Andrea mají čtyři biologické děti a k tomu si přibrali tři pěstounské holčičky. Komunita Rodina svaté Zdislavy jim za to poskytla nádherný dům uprostřed ještě hezčí přírody Hutiska.

Když půjdete kolem, často zaslechnete hlasitou hudbu, kterou nejen poslouchají, ale i tvoří, všichni členové rodiny. Hudba jako terapie a komunikační nástroj je totiž typická pro všechny členy Valovic klanu.

Jak dělat jen to, co nám opravdu jde a jak obnovit vztah s přechodnými pěstouny, který na začátku vůbec nemusel být růžový? I o tom je další epizoda oblíbeného seriálu.

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.

Detaily

29

Duben

22:10 - 22:40