Jak napsat projekt do Burzy filantropie?

Jak napsat projekt do Burzy filantropie pro Pardubický kraj? Poradí vám přípravný seminář. Koná se v pondělí 4. března 2024 od 12:30 hodin v zasedací místnosti č. 202 Pardubického kraje. Ta se nachází v budově bývalé reálky na Komenského náměstí v Pardubicích.

Seminář je jeden pro všechny okresy 

Seminář se koná jeden, a to pro všechny okresy Pardubického kraje. „Jeho účelem je nabídnout neziskovým organizacím možnost konzultace, jak by měla vypadat anotace a SMART cíle projektu,“ řekl radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola.

„Zájemci budou mít příležitost projít kolonku po kolonce z registračního formuláře a zjistí, na co si při psaní projektu dát pozor a na co se zaměřit,“ uvedla garantka a fundraiserka Burzy filantropie, ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová.

Na seminář může přijít po registraci kdokoli 

„Na seminář může přijít kdokoli, kdo se chce o Burze filantropie dozvědět více a kdo přemýšlí o podání projektu, ale není si jistý, jestli je do burzy vhodný,“ poznamenala Jana Machová.

„Dojde i na aktuální termíny a novinky Burzy filantropie,“ dodala ředitelka Koalice nevládek Pardubicka.

„Účast na semináři potvrďte přes formulář zde,“ sdělila koordinátorka Burzy filantropie Monika Konířová.

Přes 18,5 milionů korun pro 498 projektů za 12 let

Přihlašovat projekty do Burzy filantropie v okrese Chrudim a Pardubice je možné už nyní. A to až do 1. dubna do 23:59 hodin.

Burza filantropie za 12 let své existence přinesla díky štědré podpoře donátorů navzdory nelehké době přes 18,5 milionů korun. Ty pomohly na svět 498 prospěšným projektům v Pardubickém kraji. Jedná se fakticky o „Den D“ neziskových organizací. „Probíhá podobně, jak jej známe z pořadu České televize. I zde se zajímavé projekty ucházely o podporu investorů,“ podotkla Jana Machová.

Maximální výše podpory pro jeden projekt v Burze filantropie činí 75 tisíc korun.