Plné hnízdo: Jak žít s dětmi různých etnik a s ADHD?

Desátý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Karlovarského kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 20. května 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Jak žít s dětmi různých etnik a s ADHD?

Když jdou Fenešovi na houby, utvoří rojnici a jejich sousedé to rovnou s prázdnými košíky vzdávají. I když je jich hodně, nemají myčku. Prý proto, že kolem myčky se všichni jen hádají, kdo jí má zrovna vyskládat, a u ručního mytí nádobí jako bonus pokecají. Umýt, utřít, uklidit je jejich hlavní pravidlo. A pak také nelži, nekraď, nepodváděj. Režisérka Ivana Pauerová Miloševič se též ptala, jak připravit děti různých etnik na střet s tvrdou xenofobní realitou a jak žít v klidu s ADHD.

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.