Plné hnízdo: Když pěstouni nemají své biologické děti

Devátý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Kraje Vysočina. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 13. května 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Když pěstouni nemají své biologické děti

Tereza a Michal Sokolovi rozbíjejí mýtus o tom, že pěstouni musejí mít své biologické děti. Režisérka Linda Kallistová Jablonská však zjistila, že to má svá ale! Jaké je to být prvorodičem dítěti, které jste nenosili v bříšku? Kdo vám poradí, jak na to, když se nejedná o malé miminko? A jak se popasovat s tím, když o vaše vysněné dítě z ničeho nic začnou usilovat jeho biologičtí rodiče? Proč je důležité nezapomínat si hrát v jakémkoliv věku?

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.