Plné hnízdo: Když tančí celá rodina


Jedenáctý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Královéhradeckého kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 27. května 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Když tančí celá rodina

Od nepaměti platí, že když se pro něco opravdu nadchne rodič, často se fanouškem stane i jedno z dětí. U Kovářů začali díky mamce tančit dokonce všichni! Tanec byl pro maminku Ilonu přímo záchranným kruhem. Ten ji vytáhl na břeh po rozchodu, dodal jí a dále dodává sebevědomí.

Epizoda režiséra Martina Páva zároveň voní Orientem i dýmem z barokních svícnů. Rodinka tančí nejen prostorem, ale i časem, a tak se u ní občas můžete cítit jako v pohádce. I v roztančené atmosféře se však dají řešit vážné věci. Oba dnes již dospělí bráchové se s námi podělí o své zkušenosti se šikanou.

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.