Plné hnízdo: Pěstouni a chovatelé buldoků museli dokázat, že psi a děti jdou dohromady


Šestý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Olomouckého kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 22. dubna 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Největší hora, kterou pěstounka musela pokořit?

Pro sympatické Baričíky byla cesta za pěstounstvím klikatá. Milovníci a chovatelé buldoků museli nejprve úředníky přesvědčit, že psi a děti jdou bez problémů dohromady. Režisérka Ivana Pauerová Miloševič zjišťovala, proč čtyřnozí kamarádi můžou naopak dětem začátky v rodině usnadnit.

Pěstounka Zuzka dělá pro své děti maximum. A to ještě dříve, než jsou u ní doma. Matyáška, kterého dostala jako novorozence, se jí dokonce podařilo opět rozkojit! A největší rodičovská hora, kterou pokořila? Musela dětem oznámit smrt biologického tatínka…

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.