Plné hnízdo: Pohodový důchod na zahrádce se nekoná!

Osmý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Ústeckého kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 6. května 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Pohodový důchod na zahrádce se nekoná!

Pohodový důchod na zahrádce se pro Revákovi jaksi nekoná! Před deseti lety totiž museli ze dne na den oprášit své znalosti přebalování a z prarodičů se stali rodiči. Jejich dcera Katka dala před mateřstvím přednost drogám. Jak se vyrovnat se sebeobviňováním, vylézt ze své ulity a požádat o pomoc? Na co všechno mají příbuzenští pěstouni nárok? Kde hledat podporu? Kromě praktických odpovědí zjistila režisérka Ivana Pauerová Miloševič také to, jak se dnes má abstinující Katka. A jestli je šance, že bude pro svého Sébu ještě někdy opravdovou mámou.

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.