Plné hnízdo potěší milovníky romantiky

Pátý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Plzeňského kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 15. dubna 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Učebnicová sendvičová generace Štěpánů

Třípokojový panelákový byt a v něm máma, táta, tři školáci, puberťačka a babička. Jak se dá tohle zvládnout a ještě mít radost ze života, sledovala v Sušici režisérka Linda Kallistová Jablonská.

Učebnicová sendvičová generace Štěpánů skloubila soužití se spokojeným partnerským životem. Možná jim k pohodě dopomáhá, že zásadně jedí spolu. Na rozdíl od většiny českých rodin. A na milovníky romantiky čeká velký happy end!

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.