Plné hnízdo se vydá za pěstouny do hor. „Horská smečka“ si umí užívat života

Čtvrtý díl druhé řady dokumentárního cyklu České televize Plné hnízdo nás zavede do Středočeského kraje. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v pondělí 8. dubna 2024. K vidění bude na ČT 1 od 22:10 hodin.

Horská smečka si umí užívat života

Režisérka Ivana Pauerová Miloševič se tentokrát vydala do hor. Horská smečka, jak si sama rodina Zemanova říká, si na samotě s vlastní sjezdovkou umí užívat života. Není toho ale moc, pokud se kromě lyžování v zimě a plavání v létě, doma s dítětem také učíte? Jak se z toho nepomátnout a zachovat si kus sebe? A co když jedno z dětí do lesů občas rádo uteče? Jak tohle všechno zvládat a zároveň v sobě najít motivaci vzít si další pěstounské přírůstky?

Druhá série cyklu o pěstounských rodinách

Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje, včetně Pardubického, ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních

Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních. Zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit.

Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová JablonskáIvana Pauerová MiloševičAdam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa.

Kdy se vysílá z Pardubického kraje?

Díl Plného hnízda z Pardubického kraje bude k vidění v premiéře v pondělí 3. června 2024.

Zajímají vás bližší informace o pěstounství? Najdete je zde.