Prolistujte si zimní Turistické noviny východních Čech a objevte krásy našeho regionu

Kde najít inspiraci pro dovolenou, výlet nebo akci v letošní zimní sezóně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji? Turistické noviny z východních Čech vám pomohou vybrat to nejlepší z aktuálního programu!

Užitečné rady, tipy a zajímavosti

„Po strastech z posledních let věříme, že letošní zima bude k pořádání akcí i plánování dovolené a výletů příznivější. Aktuální vydání Turistických novin přináší čtenářům celou řadu užitečných rad a tipů či zajímavostí z různých míst Pardubického a Královéhradeckého kraje. Po velkém ohlasu z minulého zimního čísla opět nechybí soutěžní křížovka o ceny,“ uvedl Alexandr Krejčíř, radní Pardubického kraje zodpovědný za majetek, sport, cestovní ruch a informatiku.

Turistické noviny obsahují informace o atraktivních lokalitách i plánovaných akcích ze všech turistických oblastí východních Čech. „V nejnovějším vydání najdete pozvánky na pardubický advent či Hradeckého kapra. Ve Slatiňanech na Chrudimsku zase můžete navštívit otevřený zámek. V Českém ráji objevíte kouzlo zimních Prachovských skal. Zjistíte, proč je Litomyšl andělská nebo co dělat v zimním období ve Dvoře Králové nad Labem. V Krkonoších se vydáte za pokladem a na Králickém Sněžníku na Sky Bridge 721. Ve Rtyni v Kladském pomezí vás provede ponocný. Na Broumovsku naleznete neobjevené skvosty. Nejen na pivo a výbornou kuchyni vás pozvou v Orlických horách a podhůří. Nechybí novinky ve východních Čechách ani tradiční křížovka. Náš nový česko-polský projekt Karneval tradic vám představí muzea, která jsou v zimě otevřena a kde si užijete velkou porci zábavy,“ vyjmenovává některé tipy na výlet ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy Alena Horáková.

Vysoká poptávka po novinách

Turistické noviny si za dlouhé roky své existence našly svoje čtenáře, což potvrzuje i poptávka po nich v informačních centrech, v turistických destinacích i ubytovacích zařízeních.

Zimní Turistické noviny z východních Čech vychází v nákladu 45 tisíc kusů. Díky vkladu do vybraných periodik se dostanou do rukou čtenářů po celé republice. Zastavit se pro ně můžete též v turistických informačních centrech Pardubického a Královéhradeckého kraje nebo je prolistovat i elektronicky na webu https://www.vychodni-cechy.info/turisticke-noviny-zima-2022/.

Na tomto vydání spolupracovala Destinační společnost Východní ČechyKrálovéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu a turistickými oblastmi východních Čech. Poutavý obsah novin tvořila redakční rada sestavená se zástupců všech turistických oblastí obou krajů.