Sportovní park Pardubice: 9 dní plných sportu v parku Na Špici


Sportuje celá rodina. Taková je vize akce, která nese název Sportovní park Pardubice. Ten navazuje na veleúspěšný Olympijský park Pardubice z roku 2016. Tehdy během 17 dní tento podnik navštívilo přes 350 tisíc sportovních fandů.

Tak se zrodila ve spolupráci se sportovními kluby a oddílu nová pardubická tradice – 9 dní plných sportu. A to během druhého srpnového týdne v atraktivním prostředí parku Na Špici.

Desítky různých sportů

Od soboty 5. do neděle 13. srpna 2023 si tu budou moci zájemci od 9 do 18 hodin vyzkoušet desítky různých sportů, a to jak na souši, tak i na vodě. Díky tomu mohou zjistit, který sport je právě pro ně ten nejideálnější.

Odměny: Diplomy a medaile

Program Sportovního parku Pardubice je zaměřen především na děti a příměstské tábory. Pro vstup na jednotlivá stanoviště stačí hrací karta. Kromě spousty sportovních zážitků si mohou návštěvníci odnést také diplomy a medaile.

Celá řada zajímavých akcí

Unikátní sportovní festival bude hostit i celou řadu zajímavých akcí. V sobotu 5. srpna si Služby města Pardubic nachystaly akci Zažij město. Neděle 6. srpna bude patřit extrémnímu závodu Gladiator Race. V úterý 8. srpna je na programu den, který bude zasvěcen integrovanému záchrannému systému, tedy hasičům, záchranářům i policistům. Středa 9. srpna se bude nést ve znamení charitativního běhu Foxconn RUN. Čtvrtek 10. srpna přinese Den s městskou policií. V pátek 11. srpna se budou moci zájemci vydat Suchou nohou přes Labe, v sobotu 12. srpna přijde na řadu originální běh Barvám neutečeš.