Staňte se předplatitelem pardubické Komorní filharmonie!

Dopřejte si pravidelné hudební zážitky po celou sezonu a ušetřete na vstupném! Být předplatitelem pardubické Komorní filharmonie se opravdu vyplatí! A to bez ohledu na to, zda si vyberete abonmá na velký či malý koncertní cyklus nebo na koncerty pro děti a rodiče. S předplatným máte garantováno místo v koncertním sále a ještě značně ušetříte. Dokonce až 40 % oproti pozdějšímu nákupu jednotlivých vstupenek.

Jaké jsou druhy předplatného?

Můžete vybírat ze 3 druhů předplatného pro dospělé posluchače: velký cyklus obsahuje 10 koncertních programů. Rozdíl je pouze v tom, zda si vyberete pondělní (A) či středeční (C) koncerty. Malý cyklus obsahuje 6 vybraných koncertů, které jsou jinak obsaženy i ve velkém cyklu. Tyto koncerty se konají v úterý (B). V nabídce je i cyklus 3 nedělních matiné pro děti a rodiče.

Jaký bude program 55. sezony?

Nadcházející 55. sezona 2023/2024 obsahuje nejen klasické programy, které se nabízí v rámci abonmá, ale také řadu další mimořádných koncertů. Například Jiří Pavlica & Hradišťan s filharmonií, Silvestr s Felixem, Stabat Mater či Charlie Chaplin – groteska s filharmonií.

Vstupenky na tyto mimořádné koncerty budou v prodeji od 19. června 2023. Jejich kompletní program najdete v brožuře. Ta je k dostání zdarma ve foyer Domu hudby a také v Turistickém informačním centru na třídě Míru v Pardubicích. Brožuru lze také PROLISTOVAT ONLINE či STÁHNOUT ZDE.

Prodej předplatného filharmonie  

Prodej abonmá se koná od 22. května 2023 (přednostně pro stávající abonenty). Noví zájemci mohou předplatné zakoupit od 12. do 23. června 2023. Přes léto bude prodej přerušen a zbylá místa se budou doprodávat od 28. srpna do 8. září 2023. Nákup abonmá lze vyřídit online nebo osobně.

Jak pořídit abonmá online?

Noví zájemci: V prodejním systému vyberete požadovaný cyklus, místa v sále a krok za krokem projdete až k online pokladně. Platební možnosti jsou okamžitá platba online, platba převodem, nově je možná i platbu na fakturu.

Stávající abonenti: Pro snadné obnovení abonmá online je potřeba znát unikátní číslo vaší abonentky. To najdete uvedené na své staré (předchozí) abonentce hned pod QR kódem. Po vstupu do prodejní aplikace zvolíte ABONMÁ. Systém vás vyzve k zadání vašeho unikátního čísla. Krok za krokem vás provede nákupem až k úhradě abonmá.

Nově, pro vaše pohodlí, je v nabídce možnost zaslání nové abonentky poštou domů na vaši adresu (placená služba). Elektronicky zakoupené abonmá bude také možné si vyzvednout při příležitosti vašeho prvního abonentního koncertu nebo osobně v týdnu od 28. srpna do 8. září v kanceláři číslo 205 v 1. patře Domu hudby.

Nákup abonmá osobně

Abonmá lze vyřídit také osobně v kanceláři předprodeje – dveře číslo 205 v 1. patře Domu hudby v uvedeném prodejním období a prodejní době. V případě dotazů kontaktujte Veroniku Cíhovou: e-mail: cihova@kfpar.cz; telefon: +420 733 725 842.

Ukončení prodeje abonmá

Od 9. září již nebude možné abonmá pořídit. 11. září bude zahájen prodej jednotlivých vstupenek na koncerty nové sezony. A to jak online, tak v Turistickém informačním centru na třídě Míru v Pardubicích.